افسران جوان جنگ نرم Find us on Google+
 • چهره بد هفته (1391/10/30)

  کاربران افسران در طول هر هفته می توانند چهره خوب و بد هفته را از طریق قسمت «ارتباط با مدیر» پیشنهاد دهند که نهایتا از میان آنها نامزدهای چهره خوب و بد هفته معین می شود. گزینه های زیر به عنوان گزینه های نهایی چهره بد هفته منتهی به روز 30 دی ماه 1391 می باشند که کاربران افسران می توانند از بین آنها یک گزینه را که از نظر آنها شایسته این صفت می باشند انتخاب نمایند.

  نظرسنجی بایگانی شده است.
 • دولت فرانسه
  دولت فرانسه با هدف نفوذ و بازیابی استعمارگری پیشین خود در کشورهای آفریقایی و به بهانه حمایت از دولت مالی در سرکوب شبه نظامیانی که کنترل بخش هایی از این کشور را در اختیار دارند در مالی مداخله نظامی کرده است. این اقدام فرانسه در جهت بی ثبات کردن منطقه و در ادامه حمله نظامی سال گذشته در لیبی تحلیل شده و با وجود مخالفت بسیاری از کشورها ناتو از آن استقبال کرده است. برخی معتقدند پنتاگون برای دستیابی به منابع نفتی مالی پشت این مداخله قرار گرفته است. مالی کشوری کلیدی در قاره آفریقا و دارای منابع معدنی و ذخایر استخراج نشده فراوانی است.
   
  ۱۳.۷ ٪
   
   
 • تروریست های مخالف دولت سوریه
  تروریست های مخالف دولت سوریه که دولت ها و برخی از رسانه های غربی از آن ها به عنوان ارتش آزاد سوریه و مدافع مردم یاد می کنند به دنبال اقدامات تروریستی خود هفته گذشته دانشگاه حلب در شمال سوریه را هدف قرار دادند. در این اقدام تروریستی که در اولین روز امتحانات رخ داد بیش از 80 نفر از دانشجویان و مردم کشته و 160 نفر زخمی شدند.
   
  ۲۵.۸ ٪
   
   
 • جمعی از فعالان اصلاح طلب
  در حالی که کمتر از 5 ماه به انتخابات ریاست جمهوری دهم باقی مانده، جمعی از فعالان اصلاح طلب به بهانه تقدیر از مواضع آقای عسگراولادی در نامه ای با حمایت از سران فتنه که با در پیش گرفتن قانون گریزی و اردو کشی خیابانی حاضر نشدند ادعای اثبات نشده خود را از مسیر قانونی پیگیری کنند و با استبداد و خودکامگی و نداشتن فرهنگ مردم سالاری رای اکثریت مردم را نپذیرفته و با حمایت دولت های غربی و آمریکا مدت ها کشور را با تنش و نا آرامی همراه کردند، از فضای سیاسی کشور اظهار نگرانی کرده و سعی کرده اند با پنهان کردن حقیقت باز گشت جریان فتنه را نیاز کشور بدانند.
   
  ۵۰.۸ ٪
   
   
 • تروریست های عراق
  تروریست های عراق که از بازماندگان رژیم بعثی و عناصر القاعده هستند با حمایت برخی از کشورهای منطقه در چند روز گذشته با انجام انفجارهای تروریستی در شهرهای مختلف عراق موجب بر هم زدن آرامش سیاسی و امنیتی این کشور شده اند. این اقدامات در جهت ایجاد تفرقه میان مردم و گروه های عراقی و به منظور دخالت خارجی و فشار بر دولت نوری المالکی برای تغییر مواضع این کشور در حمایت از دولت سوریه صورت می گیرد.
   
  ۹.۷ ٪
   
   
 • wait
 •  
33 نظر
مرتب سازی بر اساس:
به روز رسانی نظرات
 
 
بالای صفحه